DRAMA DAY

30. 06. 2023     sekce: Akce školy     autor: Hana Purgertová     tisk: tisk článku

4. ročník DRAMA DAY se nám vydařil.

Tradiční akce se konala v prostorách zámeckého parku 6. 6. 2023 od 8:30 do 10:45.

Žáci se svými učitelkami připravili pro spolužáky celkem 8 představení ve třech cizích jazycích: v anglickém, francouzském a ruském jazyce.

p. uč. Cabáková RJ Koblížek /žáci sedmé třídy/

p. uč. Šturmová RJ O řepě /žáci deváté třídy/

p. uč. Purgertová

AJ  Scooby Doo 8. B

AJ  „Cindernela“ 8. A

AJ  Robin Hood  9. A

p. uč. Preňková

AJ How Clean is Your House 8. C

AJ Snow White and Seven Dwarfs 9. B

FJ O zlaté rybce žáci 7., 8., a 9. třídy

FJ - chanson Sur lr pont d´Avignon 7. A, C a 9. B

Taneční vystoupení - Sofie Nella Machová, 8.A

Děkuji všem kolegyním a žákům-hercům za pěknou podívanou. Poděkování patří také panu učiteli Janíkovi za vytvoření kulis a panu učiteli Drábkovi za ozvučení a natočení videa. Po zpracování video záznamů budete moci zhlédnout natočená videa na webu naší školy.

Děkuji ještě jednou všem za vysoké nasazení u této náročné akce. Podpora, spolupráce, ochota a zájem učitelů a žáků nám společně umožňují takovou akci uskutečnit.

Hana Purgertová

Koordinátorka akce